Extrém - Adrenalin - Outdoor - Rope Jumping - Kienova houpačka - Lezení - Slaňování - Slackline - Powerbocking - Klusking - Horolezectví - Potápění
Off-limits.cz
Extrémní sporty plné adrenalinu
Věř si a dokážeš vše!
"Smrti se nebojím - Když jsem tu já, není tu smrt, když je tu smrt, nejsem tu já." (Epikuros)
Menu
Vyhledávání
Dnes
Nové komentáře
Právě čtené články
Nejčtenější články
Anketa
Odkazy
Aktuality

Ve spolku


2019-12-07 21:01:29 | Aktualizace: 2019-12-07 21:08:42 - Dvořák Štěpán

2019-12-07
Pražská stovka 2019: Ze západu

zobrazit fotky zobrazit videa
2019-12-07
Pražská stovka 2019: Ze západu
Závod Pražská stovka 2019 jsem ukončil po 101 km kvůli silné únavě nohou, která mi nedovolovala běžet.
2019-12-07
Pražská stovka 2019: Ze západu
Závod Pražská stovka 2019 jsem ukončil po 101 km kvůli silné únavě nohou, která mi nedovolovala běžet.

Závod Pražská stovka 2019 jsem ukončil po 101 km kvůli silné únavě nohou, která mi nedovolovala běžet.

Letošní rok můžeme být rádi, že se závodilo v Čechách, a ne na Moravě. Jen v okolí Třebíče byla totiž v sobotu ráno hustá mlha, námraza a teploty pod bodem mrazu. Naopak v místě závodu se po celou dobu teploty pohybovaly na nulou. Z Třebíče jsem s taťkou vyrazil už kolem druhé hodiny po obědě, abychom v Mýtě u Plzně byli kolem páté hodiny odpolední. Před nočním startem jsem se chtěl ještě trochu prospat. To se částečně podařilo, a tak jsem v jedenáct hodin v noci vstal a připravil se. Taťka mě zavedl na místo prezence, kde jsem si vyzvedl závodnickou kartu a čip. Poté jsem se ostatními závodníky přesunul o pár set metrů dál na místo startu. Přesně o půlnoci z pátku na sobotu byl v Mýtě odstartován 26. ročník Pražské stovky na trase dlouhé 135 km.

Prvních 15 kilometrů do první občerstvovačky a zároveň první čipové kontroly v obci Zbiroh se běželo nádherně a byl jsem na 29. místě. Pak už se závodnické pole začalo trhat a já se posouval dopředu. Hodně tomu pomáhaly kopce, které mi šly rychleji než ostatním. Ačkoli asi hodinu trochu pršelo, tak bylo nad nulou a foukalo, takže jsem byl hned suchý. Celkově byla první čtvrtina závodu velmi rychlá, protože bylo minimální převýšení a na druhou občerstvovačku v obci Skryje už jsem doběhl na 14. místě. 35 km mi trvalo 3 hodiny a 18 minut. Pak už to začalo být horší. Z občerstvovačky jsme vybíhali z různých odstupech, takže jsem přes hodinu běžel nočním lesem úplně sám, což nebylo moc motivační. První závodníky jsem doběhl na třetí kontrole v obci Velká Buková. Tou dobou už jsem byl na 9. místě. 51 km mi trvalo 5 hodin a 22 minut. Následující úsek kolem města Křivoklát byl hodně těžký. Neustále jsme běhali nahoru dolů po kamenitých stráních, což bylo dost náročné. První vážnější projevy se dostavily u řeky Berounky, když jsem přebíhal přes kopec do obce Sýkořice ke čtvrté kontrole. Ačkoli jsem stále držel 9. místo a žádný závodník široko daleko nebyl vidět, už jsem viditelně zpomaloval. 64 km mi totiž trvalo 7 hodin a 10 minut. Po opuštění občerstvovačky jsem se nemohl pořádně rozeběhnout, a dokonce jsem začal místy zastavovat, abych si trochu odpočal. Když mě celkem rychle předběhli dva závodníci, věděl jsem, že je to špatné.

K páté kontrole v obci Nižbor už jsem dobíhal za bílého dne, kdy teploty mírně vzrostly. Potřeboval jsem se tedy převléct. Bohužel se taťka autem nedostal k občerstvovačce, takže jsem se celý převlékal v autobusové zastávce. Díky tomu mě předběhlo několik závodníků, a já se tak po doběhnutí na občerstvovačku propadl na 15. místo. Po 74 km jsem měl čas 8 hodin 43 minut. Hned při vybíhání z občerstvovačky jsem se zapovídal s jedním závodníkem a díky tomu trochu zrychlil. Byl to poslední příjemný úsek. Po 7 km v obci Hýskov jsem totiž odpadl a začal velmi znatelně zpomalovat. Výstup na kopec Plešivec, poté k rozhledně Lhotka u Berouna, a nakonec sbíhání k šesté kontrole v obci Vráž už bylo utrpení, kdy mě předbíhalo mnoho závodníků. Propadl jsem se na 18. místo. Po 89 km jsem měl čas 10 hodin a 54 minut. Pro mě to byl začátek nevyhnutelného konce. Po krátkém odpočinku na občerstvovačce jsem byl ještě schopen pomalým klusem seběhnout do obce Svatý Jan pod Skalou, ale to byl konec. Následný výstup a sestup na Svatojánskou skalní stěnu už byl tak zničující, že mě na dalším části trati začali předbíhat i chodci. Tím pro mě závod skončil, protože jsem věděl, že už se nerozeběhnu. Jenomže abych mohl vůbec skončit, musel jsem se dostat k sedmé kontrole u Karlštejna vzdálené 7 km. Byl to nejnáročnější úsek, kdy jsem se dokonce několikrát musel zastavit, abych načerpal trochu síly. Celkově mě posledních 10 km trvalo přesně 2 hodiny. Propadl jsem se na 29. místo. Závod jsem tedy ukončil po 101 km v čase 13 hodin a 25 minut. Nebyl jsem z toho ani smutný, protože jsem v cíli cítil velkou úlevu, že už to utrpení skončilo. Nedokázal jsem si totiž ani představit, jestli bych těch zbývajících 34 km vůbec dokázal zdolat. A i kdyby, tak by mi to trvalo asi až do 22. hodiny v noci. Takže do té doby jsme se stihli s tátou vrátit do Třebíče, kde jsme si zašli na večeři. Já jsem potom ještě napsal tento článek, který jsem zveřejnil v čase, kdy bych jinak ještě byl pravděpodobně na trati.

Co bylo špatně, vůbec nevím. Žádný problém jsem před startem neměl a trávení při závodu fungovalo normálně. Jen ty nohy nějak rychle odešly. Jediné, co mě napadá, byl moc rychlý začátek. Ale zase tam nebyly žádné velké kopce. Každopádně letošní závodní rok stojí za houby. Nic nešlo podle plánu a výsledky patří k těm nejhorším. A Pražská stovka to jen zakončila.

Pražská stovka 2018 | Pražská stovka | Suunto Movescount | Facebook

2019-11-11 09:52:57 | Aktualizace: 2019-11-12 11:13:11 - Dvořák Štěpán

2019-11-07
Běh 41 km: Česká Kanada

zobrazit fotky
2019-11-07
Běh 41 km: Česká Kanada
Běh severní částí České Kanady za zhoršujícího se počasí.
2019-11-07
Běh 41 km: Česká Kanada
Běh severní částí České Kanady za zhoršujícího se počasí.

Běh severní částí České Kanady za zhoršujícího se počasí.

Kvůli předpovědi jsem po krátké době opět zamířil do České Kanady, kde mělo být jasno. Tentokrát do její severní části. Vyběhl jsem z Českého Rudolce a Grasselově stezce jsem zamířil přes Radíkov a Filipovy kameny k na Havlovu horu k rozhledně u Jakuba. Oběhl jsem kaskády rybníků a navštívil skalní útvar Ďáblova prdel. Pak se ale bohužel zatáhlo, začalo foukat a teplota rychle spadla dolů. Proběhl jsem kolem rybníka Zvůle a zastavil se u skalního útvaru Ďáblův chléb. Skoro jsem to tam nemohl poznat, protože od mé poslední návštěvy minulý rok les sežral kůrovec. Po více než pěti letech jsem zaběhl až na vrchol Vysoký kámen (738), který je nejvyšším bodem České Kanady. Tam ještě na chvíli vykouklo slunce. Proběhl jsem obcí Kaproun a po západu slunce jsem se vydal na zpáteční cestu. Proběhl jsem obcí Stálkov a po Grasselove stezce jsem se do vrátil Českého Rudolce s nepříliš dobrou náladou kvůli počasí.

Suunto Movescount | Facebook

2019-11-09 23:03:29 | Aktualizace: 2019-11-10 17:13:41 - Dvořák Štěpán

2019-11-06
Běh 42 km: Bítov - Bílý kříž

zobrazit fotky
2019-11-06
Běh 42 km: Bítov - Bílý kříž
Běh kolem začátku Vranovské přehrady až k hranicím s Rakouskem a po tmě přes lesy a louky zpět.
2019-11-06
Běh 42 km: Bítov - Bílý kříž
Běh kolem začátku Vranovské přehrady až k hranicím s Rakouskem a po tmě přes lesy a louky zpět.

Běh kolem začátku Vranovské přehrady až k hranicím s Rakouskem a po tmě přes lesy a louky zpět.

Ještě před obědem jsem zaparkoval v obci Zblovice a za slunečného počasí vyrazil k Vranovské přehradě. Barevný podzim už skoro skončil, protože stromy byly opadané a na zemi velká vrstva mokrého lupení. Okolo Jezírka lásky a přes Slaměný most, který patří k nejstarším kamenným mostům v České republice, jsem doběhl ke hradu Bítov, odkud už jsem měl výhled na Vranovskou přehradu. Jak bývá na podzim obvyklé, hladina byla velmi nízko. Přes Mohylu předků jsem to vzal k rozhledně Rumburak. Byla dobrá viditelnost, tak jsem se chtěl podívat nahoru. Bohužel bylo všude zamčeno, tak jsem to vzdal a pokračoval k obci Bítov. Navštívil jsem vyhlídky Hvězdička a Čertice, ze kterých jsem měl výhledy na Bítovskou zátoku bez vody. Přeběhl jsem přes most na druhý břeh a prudkou strání se vyškrábal přírodní rezervací Cornštejn nahoru k předsunuté baště. Opět jsem měl nádherné výhledy směrem na Bítov. Seběhl jsem okolo zříceniny hradu Cornštějn na poloostrov Hradiště, kde jsem objevil novou vyhlídku z okraje skály přímo naproti chatové osadě Chmelnice. Tou dobou se od západu přihnaly mraky a mírně se ochladilo. Po druhém mostě jsem se vrátil na druhý břeh a pokračoval po kozí stezce k jedné skryté a těžko přístupné vyhlídce. Potom abych si cestu trochu zkrátil, tak jsem neběžel jako obvykle do Chmelnice, ale vzal jsem to lesem nahoru na pole a přímo do obce Oslnovice. Přes další les jsem seběhl zpátky k řece Dyji k přírodní památce Bau. Následoval výstup přírodní rezervací Podhradské skály na jednu ze skal, ze které byl nádherný výhled na obec Podhradí nad Dyjí. Chvíli jsem se tam zdržel a užíval si výhled společně s posledními paprsky slunce, které se na chvíli ještě prodraly mezi mraky. Potom jsem seběhl do Podhradí a vydal se po zelené značce kole Dyje, kde jsem ještě nikdy neběžel. Už za šera jsem se dostal do přírodní rezervace Bílý kříž, kde jsem se po dřevěném žebříku dostal na Grázlovu vyhlídku, ze které je vidět na hranici s Rakouskem, kde Dyje vtéká do České republiky. Nasadil jsem čelovka s blikačkou a nejkratší cestou jsem se vydal zpátky ke 20 km vzdálenému autu. Po naučné Grasselově stezce jsem se dostal Uherčic, kde jsem oběhl zámek a pokračoval přes les a pole do obce Korolupy. Oběhl jsem kopec Kopka po staré zelené značce jsem seběhl k Peksovu mlýnu na řece Želetavka. Proč značení přesunuli mi došlo hned, jak jsem uviděl pouze napnuté ocelové lano přes řeku. Vydal jsem se tedy po proudu po zarostlém břehu, kde jsem narazil na mrtvého divočáka až ke kilometr vzdálenému mostku, po které jsem se dostal na druhý břeh. Nakonec jsem jen vyběhl nahoru do Zblovic k autu.

Suunto Movescount | Facebook

2019-10-29 21:02:30 | Aktualizace: 2019-11-03 19:09:06 - Dvořák Štěpán

2019-10-27
Běh 40 km: Třebíč - Dalešická přehrada - Jaderná elektrárna Dukovany

zobrazit fotky
2019-10-27
Běh 40 km: Třebíč - Dalešická přehrada - Jaderná elektrárna Dukovany
Na konci října jsem poslední den s krásnými letními teplotami strávil během z Třebíče kolem Dalešické přehrady do práce v Jaderné elektrárně Dukovany.
2019-10-27
Běh 40 km: Třebíč - Dalešická přehrada - Jaderná elektrárna Dukovany
Na konci října jsem poslední den s krásnými letními teplotami strávil během z Třebíče kolem Dalešické přehrady do práce v Jaderné elektrárně Dukovany.

Na konci října jsem poslední den s krásnými letními teplotami strávil během z Třebíče kolem Dalešické přehrady do práce v Jaderné elektrárně Dukovany.

Předpověď byla jasná. Poslední den letních teplot. Další den už to bude na čepici. Jediný problém byl, že jsem musel být večer před šestou hodinou v práci a netušil jsem kolik času mi prolézání skal kolem Dalešické přehrady zabere času. Bez nějakého plánování jsem po jedenácté hodině pravděpodobně letos už naposledy vyběhl v krátkém oblečení. Protože bydlím v městské části Borovina, která je nejvzdálenější od Dukovan, prokličkoval jsem nejprve celou Třebíčí. Kolem řeky Jihlavy jsem poté po červené značce doběhl do obce Vladislav, kde jsem se občerstvil v hospodě. Potom následoval poslední splav a začala džungle kolem Dalešické přehrady. Ze začátku jsem díky nízkému stavu vody běžel v korytu řeky. Pak jsem se musel vyškrábat na Kozí skálu. Přes sežraný les od kůrovce jsem se dostal na skálu Halířka, kde jsem potkal pár lidí, kteří znali mé dlouhé přeběhy. Po chvíli povídaní jsem pokračoval kolem Utajené skály a Koněšínské pláže až k ostrovu se zříceninou hradu Kozlov. Kvůli časové náročnosti jsem ho ale vynechal. Proběhl jsem obcí Kozlany a opět se vrátil k přehradě do míst zvaných Lavičky, kde jsem prožil mnoho letních táborů. Vyběhl jsem zpátky nahoru silnici a po Stropešínském mostě jsem se dostal do obce Stropešín, kde jsem navštívil Stropešínskou vyhlídku s výhledem AC Wilsonka. Bohužel slunce už se blížilo k horizontu a celá přehrada byla ve stínu. Chvíli na to se začalo stmívat, a tak jsem posledních 10 km běžel už téměř bez zastavení. Bez jakéhokoli plánování jsem do Jaderné elektrárny Dukovany doběhl za úplné tmy přesně ve tři čtvrtě na šest večer, jak jsem potřeboval. Tím pravděpodobně skončilo babí léto. Poslední připomínkou léta bylo klíště, které se mi přisálo přímo na bradu a já s ním pak musel několik minut bojovat, protože mezi tvrdými fousy bylo skoro nedotknutelné.

Suunto Movescount | Facebook

2019-10-28 09:48:07 | Aktualizace: 2019-10-31 20:44:03 - Dvořák Štěpán

2019-10-26
Běh 40 km: Česká Kanada

zobrazit fotky
2019-10-26
Běh 40 km: Česká Kanada
Odpolední běh nádhernou podzimní krajinou České Kanady.
2019-10-26
Běh 40 km: Česká Kanada
Odpolední běh nádhernou podzimní krajinou České Kanady.

Odpolední běh nádhernou podzimní krajinou České Kanady.

Po rozplynutí mlhy jsem vyrazil na západ. V Dačicích jsem ale přehodnotil svůj plán a místo do Českého Rudolce jsem zamířil do Slavonic. Proběhl jsem náměstím a Slavonice opustil po červení značce. Hned v prvním lese jsem potkal známé z Třebíče. Minul jsem Pevnostní areál Slavonice, kde se právě konala prohlídka. Pokračoval jsem kolem kaskády rybníků až k archeologickým vykopávkám Pfaffenschlag. Odbočil jsem na zelenou značku a kolem vypuštěného rybníka Dolní Šatlava jsem se dostal ke skalnímu městu Stálkov. Jedná se o několik velkých kamenů, mezi kterými jsou postavené dřevěné konstrukce pro stany. Když jsem tu byl na začátku léta, tak akorát stavěli tábor, tak jsem si to nemohl moc prohlédnout. Po silnici jsem přeběhl do obce Stálkov, ze které jsem pokračoval opět už lesem na vrchol kopce Uhliště (702). Po červené značce jsem po loukách seběhl do Starého Města pod Landštejnem, kde jsem tradičně navštívil židovský hřbitov a přírodní koupaliště, kde se akorát konala nějaká zábava. Přes Cyklocamp, biatlonovou střelnici a přehradu jsem vyběhl ke hradu Landštejn. Docela mě překvapilo, kolik tam bylo k večeru ještě lidí. Bohužel mě ale tou dobou začal velice nepříjemně tahat sval v pravém zadním stehnu, takže jsem mírně kulhal. Byl jsem těsně za polovinou trasy, takže jsem z toho moc nadšený nebyl. Oběhl jsem přehradu a po modré značce jsem hustým lesem zamířil do obce Stoječín, kam jsem doběhl už po západu slunce. I když se ochladilo a setmělo, tak jsem se nezastavoval. Po tmě jsem lesem proběhl kolem Schillerova kamenu, Grázlovy koupelny, sluje i trojmužné předovky. Nakonec jsem se po naučné stezce vrátil trochu promrzlý do Slavonic.

Suunto Movescount | Facebook

2015-10-07 10:30:12 | Aktualizace: 2019-09-10 11:49:19 - Dvořák Štěpán

Švaříček Tomáš: Cesta na kole napříč kontinenty

Kolem napříč kontinenty

V sobotu 10. října 2015 vyrazil na svou cestu Švaříček Tomáš, spoluzakladatel a hlavní člen Off-limits.cz. V průběhu dvou let chce na kole objet svět přes všechny kontinenty.

Nakonec musel cestu zkrátit a domů se vrátil přesně po roce, během kterého projel celou Afriku a část Evropy i Kanady.

[Kolem napříč kontinenty]


2014-09-15 14:48:42 | Aktualizace: 2014-09-15 13:45:04 - Dvořák Štěpán

Založení Spolku Off-limits.cz

Dnes 22. srpna 2014 jsme náš team oficiálně povýšili na neziskovou organizaci Spolek Off-limits.cz.


2014-08-28 21:14:15 | Aktualizace: 2019-09-03 14:01:29 - Dvořák Štěpán

Přejeli jsme na horských kolech celou Českou republiku na jeden zátah

V polovině srpna 2014 se Štěpánovi a Švárovi podařilo přejet celou Českou republiku na horských kolech od nejzápadnější bodu u Aše k nejvýchodnějšímu bodu u Jablunkova v délce 614 km za 35 hodin a 5 minut. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2014-08-12 - 2014-08-13 - Česká republika - Západ - Východ - Cyklistika.


2013-08-11 18:38:01

Nový člen

Dne 2012-07-13 jsme mezi sebe přibrali nového člena, který se ukázal jako velice schopný v zařizování různých věcí, a protože měl zájem spolupracovat s námi, bylo mu to umožněno.

Bajer Miroslav


2013-04-04 15:10:08 | Aktualizace: 2019-09-10 11:47:39 - Dvořák Štěpán

Reklamní bannery Off-limits.cz

Reklamní banner Off-limits.cz 3.7 m x 1,5 m
Reklamní banner Off-limits.cz 3.7 m x 1,5 m

Na začátku dubna 2013 jsme si nechali vyrobit reklamní bannery. Zde musíme poděkovat Janu Pekovi z firmy Symbol Graphics, který se nám výrobu navrhl a později i uskutečnil. Logo jsme trochu upravili a nechali vyrobit jeden velký banner 3,7 m x 1,5 m a dva menší bannery 2,5 m x 1,0 m. Pokud nyní vyrazíme na nějakou větší akci, už budeme nepřehlédnutelní.


2013-03-16 15:15:11

Dopsání článku o zdolání Elbrusu

Po sedmi měsících od návratu z Ruska, kde Štěpán a Švára zdolali Elbrus (5642), Štěpán dopsal obsáhlý článek, ve kterém je celý průběh expedice podrobně popsán. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2012-07-28 - 2012-08-12 - Rusko - Kavkaz - Elbrus - Horolezectví.


2013-03-16 13:20:40 | Aktualizace: 2019-09-10 11:47:47 - Dvořák Štěpán

Logo Off-limits.cz

Logo Off-limits.cz
Logo Off-limits.cz

Přesně šest let trvalo, než se nám podařilo vytvořit naše vlastní logo. Z toho jen pět let trvalo, než jsme si všichni sjednotili představy a rok trvalo samotné vytváření a dolaďovaní detailů. Za grafické zpracování děkujeme Martině Čermákové. Na nás už je jen logo vhodně využít a začít se s jeho pomocí prezentovat na různých akcích. Největší úspěch bude, když se dostane do podvědomí lidí a jen z loga budu jasné, že se jedná o náš team Off-limits.cz.


2012-11-11 23:17:18

Nový člen

Dne 2012-11-11 jsme mezi sebe přibrali nového člena, který se od října 2012 zúčastňoval téměř všech našich akcí. Po pár týdne už dokonce akce vymýšlel sám a musel nás přemlouvat, abychom vůbec šli my s ním. Této energie by byla škoda nevyužít, a proto už patří mezi nás.

Švaříček Ladislav


2012-10-01 23:27:50 | Aktualizace: 2015-10-09 15:20:23 - Dvořák Štěpán

Nový člen

Dne 2012-10-01 jsme mezi sebe přibrali nového člena, se kterým jsme se seznámili při chození po lajně v roce 2010. Tahle činnost ho zaujala, protože sám velice rád jezdí na jednokolce. Od té doby se s námi už několika akcí zúčastnil, proto jsme ho rádi zařadili mezi sebe.

Zelníček Zdeněk


2012-08-10 18:56:27 | Aktualizace: 2016-09-08 11:22:04 - Dvořák Štěpán

Zdolali jsme nejvyšší horu Evropy Elbrus

Dne 2012-07-28 jsme s Vertikálou odjeli do Ruska na Kavkaz, kde jsme dva týdny podnikali různé tůry a na závěr jsme zdolali nejvyšší horu Evropy Elbrus (5642). Více se dozvíte v sekci "Proběhlé akce" v akci 2012-07-28 - 2012-08-12 - Rusko - Kavkaz - Elbrus - Horolezectví.


2012-07-26 23:25:06

Nový typ "skoku" - Hod z mostu

Dne 2012-07-22 na sobě Potty otestoval nový "skok", při kterém se nechal zvednout ostatními nad hlavu a hodit z mostu. Více se dozvíte v sekci "Proběhlé akce" v akci 2012-07-22 - Dalešická přehrada - Stropešínský most - Kienova houpačka.


2012-07-25 20:29:01 | Aktualizace: 2017-03-05 09:24:22 - Dvořák Štěpán

Dopsání článku o stopování po Skotsku

Uplynul přesně rok, kdy jsem se Švárou celý měsíc cestoval stopem do Skotska, po Skotku a zpět. Teprve dnes jsem ale dopsal obsáhlý článek, ve kterém je celý průběh cestování podrobně popsán. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2011-07-28 - 2011-08-21 - Česká republika - Skotsko - Stopování.


2012-05-10 10:55:26

3 houpačky, 87 skoků a skoky do vody

Dne 2012-05-08 jsme byli po roční pauze skákat ze Stropešínského mostu nad Dalešickou přehradou. Při této akci jsme v našem teamu překonali další dva rekordy a zkusili novou věc. Díky hodně lidem, jsme měli postavené tři houpačky a během celé akce jsme stihli 87 skoků. Jako novinku jsme vyzkoušeli skoky z houpačky do vody. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2012-05-08 - Dalešická přehrada - Stropešínský most - Kienova houpačka.


2011-09-04 09:10:03 | Aktualizace: 2019-09-03 14:15:27 - Dvořák Štěpán

První wasserline

Dne 2011-09-03 jsme na řece Jihlava v Poušově napnuli naši první wasserline. Tekoucí voda pod lajnou neustále rozhazovala rovnováhu, takže její překonání bylo těžší, než jsme očekávali. Po několika pádech byla ale nakonec lajna překonána. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2011-09-03 - Třebíč - Poušov - Řeka Jihlava - Slackline.


2011-05-02 11:37:40 | Aktualizace: 2016-09-08 11:22:04 - Dvořák Štěpán

Salto z mostu a skok poslepu

Dne 2011-05-01 jsme v Třebíči z Borovinského mostu zkoušeli skákat další typy skoků. První novinkou byl skok poslepu, kdy jsme si zavázali oči a skočili. Při tomto skoku máte po celou dobu velmi zvláštní pocit, protože do poslední chvíle netušíte, co se vámi děje. Další novinkou bylo salto vpřed. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2011-05-01 - Třebíč - Borovinský most - Kienova houpačka.


2011-05-02 10:42:20 | Aktualizace: 2016-09-08 11:23:09 - Dvořák Štěpán

První midline

Dne 2011-04-24 jsme na skále Justýnka u Příštpa napnuli ve výšce asi 7 m naši první midline. Protože to pro nás byla úplná novinka, její zdolání pro nás zatím bylo nemožné. Nakonec jsme tedy zůstali jen u skákání z lajny dolů, abychom si nejprve zvykli na padání z lajny. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2011-04-24 - Příštpo - Justýnka - Slackline.


2011-04-24 09:14:42

"Hopsací" sezón zahájena

Ukradený lezecký materiál konečně dokoupen, takže "hopsací" sezóna je pro nás otevřená.


2011-03-12 21:22:33 | Aktualizace: 2012-02-29 21:32:31 - Dvořák Štěpán

Nový člen

Dne 2011-03-12 jsme mezi sebe přibrali nového člena, který s námi už byl mnohokrát na různých akcích, chodí s námi pravidelně na tréninky a má v plánu v tom i pokračovat. Díky nám zjistil, že extrémní sporty jsou mu velmi blízké.

Huml Jiří


2010-10-31 01:12:53

Rozlomení ocelové karabiny

Dne 2010-10-27 se mi v Borovině u rybníka při napínání slackline délky 50 m podařilo rozlomit oválnou ocelovou karabinu Singing Rock o nosnosti 30 kN. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2010-10-27 - Třebíč - Borovina - Slackline.


2010-10-21 19:58:32

Další krádež

Dne 2010-10-02 nám byla u Žďákovského mostu odcizena z auta část lezecké výbavy, takže odkládáme naše lezecké akce na dobu neurčitou. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2010-10-02 - Orlická přehrada - Žďákovský most - Kienova houpačka.


2010-09-02 07:49:06 | Aktualizace: 2016-09-08 11:22:04 - Dvořák Štěpán

Longline 50 m

Dne 2010-09-01 se nám v Třebíči v Libušině údolí podařilo na první pokus přejít longline délky 50 m tam i zpátky včetně otočky. Teď už jen trénovat a na jaře se můžeme pokusit o rovnou stovku. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2010-09-01 - Třebíč - Libušino údolí - Slackline.


2010-07-11 01:19:41

Kienova houpačka poprvé ze Žďákovského mostu nad Orlickou přehradou

Dne 2010-07-09 jsme poprvé skákali ze Žďákovského mostu nad Orlickou přehradou. Při skoku ze 60 m vysokého mostu jsme nejprve padali asi 30 m volným pádem a až poté následovala obří houpačka nad hladinou vody. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2010-07-10 - Orlická přehrada - Žďákovský most - Kienova houpačka.


2010-07-08 15:00:50 | Aktualizace: 2016-09-08 11:22:04 - Dvořák Štěpán

Kienova houpačka poprvé z úplného vrchu Borovinského mostu

Dne 2010-07-01 jsme v Třebíči z Borovinského mostu poprvé skočili úplně z vrchu mostu od kolejí, kde jezdí vlak. Po odrazu následoval volný pád v délce asi patnácti metrů. Díky kladce, které rozložila pádovou energii do celé délky šedesátimetrových hlavních lan, nebylo cítit vůbec žádné cuknutí, při zachycení pádu hlavními lany. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2010-07-01 - Třebíč - Borovinský most - Kienova houpačka.


2009-11-11 12:25:59

Stropešínský most znovu otevřen

V listopadu 2009 byl konečně po necelém roce, kdy byl uzavřen kvůli jeho rekonstrukci, znovu otevřen Stropešínský most přes Dalešickou přehradu spojující obce Stropešín a Třesov. Kromě nového kabátu zde přibylo i zábradlí oddělující vozovku od chodníku na obou stranách mostu.

Nejdůležitější pro nás skokany ale je, že nová konstrukce mostu a zábradlí je velice podobná té staré, takže po roční přestávce můžeme tento most začít znovu využívat ke skákání.


2009-10-17 17:06:55 | Aktualizace: 2019-09-10 11:56:01 - Dvořák Štěpán

Singing Rock neumí měřit

Přeměřování dvou "stejných" výrobků: smyce šitá Open Slings délky 150 cm
Přeměřování dvou "stejných" výrobků: smyce šitá Open Slings délky 150 cm

Protože pracujeme s lezeckým materiálem, musíme si ho kupovat. Většinu si ho kupujeme od firmy Singing Rock. Kvůli bezpečnosti si všechny výrobky kupujeme v párech a v párech je pak i používáme, abychom se pojistili pro případ selhání jednoho z nich. Při takovémto použití je nesmírně důležité, aby oba výrobky měli stejné parametry, hlavně délku. Ovšem po posledních nákupech jsme se přesvědčili, že firma Singing Rock neumí asi měřit, protože dva stejné výrobky, od nich zakoupené, prostě stejné nejsou.

Naše zkušenosti:

V dvou různých obchodech jsem koupil dva kusy výrobku smyce šitá Open Slings délky 150 cm. Protože při jejich použití jsem zjistil, že délky se asi neshodují, doma jsem provedl jejich přeměření, při kterém jsem zjistil, že dvě smyce mají délku 147 cm a ostatní dvě dokonce jen 140 cm.

Přeměřování dvou "stejných" výrobků: smyce šitá Open Slings délky 80 cm
Přeměřování dvou "stejných" výrobků: smyce šitá Open Slings délky 80 cm

Při dalším nákupu v jednom obchodě jsem koupil čtyři kusy výrobku smyce šitá Open Slings délky 80 cm. Po minulých zkušenostech jsem doma okamžitě provedl jejich přeměření, při kterém jsem zjistil, že tři smyce mají délku 81 cm a ta čtvrtá jen 79 cm.

Po těchto zkušenost jsem v půlce září 2009 firmě Singing Rock psal e-mail, ve kterém jsem se ptal, proč k takovýmto neshodám v délkách katalogově "stejných" výrobků dochází. Bohužel odpověď jsem do dnešní doby nedostal.

Budoucím i stávajícím zákazníkům této firmy proto doporučuji, aby si všechny výrobky sami odzkoušeli a přeměřili ještě před samotným nákupem.


2009-09-21 10:59:37 | Aktualizace: 2016-09-08 11:22:04 - Dvořák Štěpán

Krade se všude a všechno

Dne 2009-09-15 nám v Třebíči při skákání z Borovinského mostu někdo asi v polovině akce ukradl tři karabiny ze záložního jištění, které bylo vytvořené pod mostem na druhé straně, takže na něj nebylo vidět. V karabinách byla zavěšená hlavní lana a celé to bylo z bezpečnostních důvodů zavěšené pomocí plochých smyc ke spodku mostu. Po krádeži zmizely pouze karabiny, ale ploché smyce zůstaly na místě. Zůstala i hlavní kladka a ukotvení hlavních lan k mostu. Pokud by v tomto případě kladka selhala, skončili bychom po skoku nejspíš až úplně dole na zemi. Nechápu lidi, kteří si neuvědomili, jak moc ohrozili naše životy, ale i životy své, protože kdybychom právě skákali, když kradli, nejspíš by přišli o ruce. Doufám, že nám příště někdo neukradne přímo hlavní lana, na kterých budeme skákat. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2009-09-15 - Třebíč - Borovinský most - Kienova houpačka.


2009-09-21 10:59:20 | Aktualizace: 2016-09-08 11:22:04 - Dvořák Štěpán

První tandemový skok z mostu

Dne 2009-09-15 jsme v Třebíči z Borovinského mostu poprvé skočili dva skokani na jednom dvojitém laně, tzv. tandemový skok. Ze začátku jsem měl strach kvůli většímu protažení hlavních lan a bolesti, která by mohla nastat z důvodu druhého skokana visícího pode mnou. Vše se ale nakonec ukázalo jako zbytečné obavy a my jsme ve dvou úspěšně absolvovali volný pád, houpačku i slanění. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2009-09-15 - Třebíč - Borovinský most - Kienova houpačka.


2009-09-07 20:51:21 | Aktualizace: 2016-09-08 11:22:04 - Dvořák Štěpán

Využití kladky při Kienově houpačce a otestování skoku podélného kombinovaného s příčným

Dne 2009-09-06 jsme v Třebíči na Borovinském mostě vyměnili expresky za kladku a tím pádem jsme snížili tření při využívání celé délky hlavních lan na minimum. Také se nám po třech letech plánování podařilo uvázat hlavní lana za spodek mostu, takže jsme mohli skákat skoky jak příčné tak i podélné nebo kombinované. Tímto způsobem jsme také prodloužili délku samotné houpačky, takže jsme mohli létat těsně nad zemí. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2009-09-06 - Třebíč - Borovinský most - Kienova houpačka.


2009-07-20 15:41:45 | Aktualizace: 2015-10-09 15:19:25 - Dvořák Štěpán

Noví členové

Dne 2009-07-11 jsme mezi sebe přibrali jako nové členy naše kamarády, se kterými jsme už před třemi lety chodili lézt na umělou stěnu a slaňovat z mostu a nyní začali navštěvovat naše akce.

Vlček Leoš a Potančok Ondřej


2008-10-16 23:08:34 | Aktualizace: 2016-09-08 11:22:04 - Dvořák Štěpán

Zdolali jsme nejvyšší horu Evropy Mont Blanc

Dne 2008-07-28 jsme ve složení Štěpán a Švára odjeli do Francie do města Chamonix, kde jsme zahájili výstup. Po čtyřech dnech jsme na druhý pokus úspěšně zdolali nejvyšší horu Evropy Mont Blanc (4810 m.n.m.). Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2008-07-28 - 2008-08-03 - Francie - Alpy - Mont Blanc - Horolezectví.


2008-09-30 16:25:51 | Aktualizace: 2016-09-08 11:22:04 - Dvořák Štěpán

První salto (backflip) z mostu a první jištění pomocí "kyblíku"

Dne 2008-09-27 jsme byli v Třebíči na Borovinském mostě skákat Kienovu houpačku. Na konci celé akce jsme se Švárou skočili poprvé v životě salto vzad, tzv. backflip. V průběhu celé akce jsme používali k jištění "kyblík", místo klasické slaňovací osmy a docela se osvědčil. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2008-09-27 - Třebíč - Borovinský most - Kienova houpačka.


2008-09-04 19:15:22 | Aktualizace: 2016-09-08 11:22:04 - Dvořák Štěpán

Nový způsob jištění a spouštění při Kienově houpačce

Dne 2008-08-31 jsme byli v Třebíči na Borovinském mostě poprvé otestovat nový způsob jištění a spouštění po Kienově houpačce. Normálně používáme způsob, při kterém jsme přivázaní napevno na konci lana, a po dohoupání nás ostatní lidé spustí přes osmu, která je nahoře. Při tomto novém způsobu jsme měli lano napevno přivázané nahoře na mostě a k lanu jsme se připnuli pomocí kyblíku, který jsme zajistili speciálním způsobem. Zbytek lana jsme měli v batohu na zádech a slanili jsme po něm dolů poté, co jsme se dohoupali. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2008-08-31 - Třebíč - Borovinský most - Kienova houpačka.


2008-01-03 18:31:51 | Aktualizace: 2018-07-14 17:35:46 - Dvořák Štěpán

Netradičně oslavený nový rok 2008 ve 120 m nad zemí

Konec roku 2007 a začátek nového roku 2008 jsem strávil velice netradičním a originálním způsobem ve 120 metrech nad zemí na jednom z našich Třebíčských komínů, odkud byl nádherný rozhled po celém okrese. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2008-01-01 - Třebíč - Komín BOPO - Výstup.


2007-08-28 11:10:50 | Aktualizace: 2012-02-29 21:32:31 - Dvořák Štěpán

Nový člen

Dne 2007-08-28 jsme mezi sebe přibrali jako nového člena mého bráchu, protože s námi byl už na pár akcích, při kterých dokázal, že nemá strach a také něco umí.

Dvořák Tomáš


2007-08-28 10:46:38 | Aktualizace: 2016-09-08 11:22:04 - Dvořák Štěpán

Kienova houpačka poprvé za sedák po hlavě

Dne 2007-08-25 jsme poprvé skákali Kienovu houpačku po hlavě, kdy jsme byli přivázaný za sedák. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2007-08-25 - Dalešická přehrada - Stropešínský most - Kienova houpačka.


2007-07-02 19:10:42 | Aktualizace: 2016-09-08 11:22:04 - Dvořák Štěpán

Kienova houpačka poprvé na dynamických lanech

Dne 2007-07-01 jsme byli V Třebíči na Borovinském mostě poprvé otestovat dvě nová dynamická lana zakoupená v květnu (2x TENDON TRUST 11,4 PROTECT SHIELD za 6600 Kč). Do této doby (asi dva roky) jsme skákali pouze na lanech statických (LANEX SPELEO 10,5 A). U našich SPELEO lan bylo uvedeno prodloužení 3,2% a u těch nových TRUST bylo uvedeno statické prodloužení 6.5% a dynamické prodloužení 36%, takže jsme čekali, že to bude o poznání více pružit. Po pár skocích jsme se shodli, že to zas tolik nepruží a akorát, že to lépe tlumí pády do lana. Takže jediný rozdíl v použití je, že u lan dynamických se může skákat s větším průvěsem lana. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2007-07-01 - Třebíč - Borovinský most - Kienova houpačka.


2007-04-28 23:20:04 | Aktualizace: 2016-09-08 11:22:04 - Dvořák Štěpán

Překonání osobního rekordu - běh 50 km

Dne 2007-04-24 jsem překonal svůj osobní rekord v běhu na vzdálenost, když jsem na vojenském výcviku na Šumavě uběhl 50 km. Více se dozvíte v sekci "Proběhlé akce" v akci 2007-04-24 - Šumava - Boletice - Běh.


2007-04-06 19:16:50 | Aktualizace: 2016-09-08 11:22:04 - Dvořák Štěpán

Kienova houpačka poprvé za nohy po hlavě

Dne 2007-03-25 se mi konečně podařilo poprvé skočit Kienovu houpačku po hlavě, kdy jsem byl přivázaný za nohy. Více se dočtete v sekci "Proběhlé akce" v akci 2007-03-25 - Třebíč - Borovinský most - Kienova houpačka.


Na stránkách


2019-08-03 22:20:57
- Sloučení stránek "Kontakty" a "Podpořte nás"

2016-11-15 13:13:16
- Přidána sekce "Recenze"

2016-09-08 11:41:48
- V Sekci "Proběhlé akce" jsou články, fotky i videa společně na jediné stránce

2016-07-31 15:38:56
- Významné proběhlé akce můžou mít svůj vlastní název

2016-03-26 13:33:53
- Tento týden byly spuštěny nové stránky Dvořák Štěpán: Ultramaratonec a extrémní sportovec, které se věnují sportům našeho předsedy Dvořáka Štěpána

2015-12-17 21:58:39
- Aktivace Certifikátu SSL serveru (Let's Encrypt) pro šifrovaný přenos dat
- Vynucené přesměrování stránek na https://www.off-limits.cz

2015-10-07 10:20:12
- Na nových stránkách Kolem napříč kontinenty se nacházejí informace z cesty na kole napříč kontinenty našeho spoluzakladatele a hlavního člena Tomáše Švaříčka

2015-09-10 15:15:32
- Změna barvy pozadí, aby nebyl tak velký kontrast
- Změna fontu písma a jeho velikosti
- Lepší detekce ROBOTů
- Upravení počítadla přístupů

2015-09-02 17:48:59
- Vynulování všech anket
- V anketách se zobrazují výsledky za posledních 5 let
- Platnost hlasu v každé anketě je z každého zařízení 5 let

2015-05-11 22:08:00
- Vynulování počítadla návštěvnosti stránek
- Počítadlo návštěvnosti stránek ukazuje hodnoty za poslední 1 měsíc

2014-09-15 14:52:41
- Přidána stránka "Kontakty"

2014-03-03 14:51:23
- Odstraněny reklamy

2014-03-01 16:30:47
- Do sekce "Teorie" byla přidána stránka Rope Jumping (skoky na laně)

2013-10-21 22:03:50
- Do sekce "Teorie" byla přidána stránka Suspension (věšení na háky za kůži)

2013-08-22 13:27:47
- Do sekce "Teorie" byly přidány stránky Beznapěťové kotvení lan a Beznapěťové spojení lan

2013-08-19 10:53:11
- Všechny fotky budou nahrávány v rozlišení Full HD (1920 x1080) - Postupně budou i starší fotky nahrazeny tímto rozlišením

2013-01-19 23:32:44
- Do sekce "Teorie" byla přidána stránka Klusking

2012-11-12 12:56:43
- Do sekce "Teorie" byla přidána stránka Kladkostroj

2012-09-24 11:04:47
- Přidáno vyhledávání pomocí služby Google

2012-08-14 22:55:48
- Činnost "Swing Jump" byla permanentně přejmenována na český oficiální název "Kienova houpačka" (vztahuje se i na odkazy - staré jsou automaticky přesměrovány pomocí HTTP 301)

2012-06-13 19:49:01
- Počítadlo návštěvnosti jednotlivých stránek ukazuje pouze aktuální měsíc

2012-02-29 23:03:22
- Všechny informace o jednotlivých členech teamu Off-limits v sekci "Profil" byly zredukovány a jejich profily byly sloučeny do jediné stránky Team

2011-09-21 11:17:28
- Do sekce "Teorie" byla přidána stránka Stopování

2011-02-13 13:32:41
- V Sekci "Proběhlé akce" byly lokální videa nahrazena videy z YouTube a další videa už budou také pouze z YouTube

2010-11-17 20:46:14
- U komentářů byla přidána možnost odpovědět na libovolný komentář

2010-11-07 09:38:05
- Do sekce "Teorie" byla přidána stránka Powerbocking

2010-07-14 23:21:49
- Sloučení všech stránek v sekci "Off-limits" pod stránku O nás

2010-04-18 23:19:03
- Do levého menu se bylo přidáno zobrazení posledních komentářů

2009-08-15 23:09:47
- Sloučení sekcí "Fotoalbum" a "Video" pod sekci "Proběhlé akce" a následné upravení jejich zobrazování

2009-07-20 15:31:36
- Do sekce "Profil" byl přidány profily nových členů: Vlček Loeoš a Potančok Ondřej

2009-06-30 12:09:11
- Do sekce "Teorie" byla přidána stránka Slackline

2009-06-03 21:27:38
- Přidána sekce "Média nás", která obsahuje reportáže, videa nebo články, ve kterých se píše o nás nebo o někom z našeho teamu

2009-05-21 17:03:13
- Upraveny odkazy v sekci "Fotoalbum" a "Video" (staré také fungují)

2009-05-02 00:17:11
- Do sekce "Teorie" byla přidána stránka Improvizované úvazky

2009-04-10 21:05:12
- Do sekce "Teorie" byla přidána stránka Slaňování

2009-03-14 20:29:42
- Upraveny odkazy v sekci "Lokality" (staré také fungují)
- Vynulováno počítadlo návštěvnosti jednotlivých stránek, protože došlo k aktualizaci scriptu

2009-03-07 20:32:05
- Přidána stránka "Podpořte nás", která obsahuje informace, jak můžete podpořit naši činnost
- Stránky www.off-limits.cz jsou přístupné i pod doménou www.offlimits.cz

2009-02-27 12:54:59
- Do sekce "Lokality" byla přidána stránka Lezecké stěny

2009-02-04 22:53:20
- Upraveno zobrazování fotek pomocí Highslide (Je možné prohlížet všechny fotky na stránce jako by byly ve fotoalbu)

2009-02-02 23:15:23
- obnovení funkčnosti původních odkazů (automatické přesměrování pomocí HTTP 301)

2009-01-26 10:42:44
- Totální změna všech lokálních odkazů (staré už nefungují)
- Sekce "Proběhlé akce" byla přejmenována na "Fotoalbum"
- Zrušena podpora pro prohlížeče nepodporující cookies

2008-12-09 00:03:27
- Ke komentářům přidána podpora BBCode

2008-11-17 14:31:25
- Vylepšený systém hlasování v anketách

2008-11-16 20:14:00
- Totální změna všech lokálních odkazů (staré už nefungují)
- K jakékoliv stránce lze přidat komentář (výpis i vkládání dole pod každou stránkou)

2008-11-14 12:53:21
- Do sekce "Teorie" byla přidána stránka Potápění s přístrojem

2008-11-13 15:39:56
- V sekci "Profil" byla pro každého člena přidána možnost, aby tam měl více osobních fotek

2008-10-28 14:08:22
- Komplexní aktualizace stránek

2008-10-15 16:33:50
- Opravení chyby v sekci "Video", která znemožňovala přehrávaní videí v prohlížečích Mozilla Firefox a Opera

2008-09-04 19:07:52
- Přidána stránka "Nabídka", kde nabízíme možnost zúčastnit se našich akcí
- Přidáno průběžně se měnící pozadí nadpisu

2008-08-05 10:04:21
- Na stránce "Kniha návštěv" byla přidána podpora Gravataru (zobrazení různých obrázků pro různé e-maily), registrace na www.gravatar.com

2008-07-03 09:29:08
- Anketa upravena na dynamickou (dochází k postupnému grafickému načítání hlasů)
- V sekci "Lokality" se nyní může nacházet více než čtyři fotky pro jednu lokalitu

2008-05-08 18:11:27
- Do sekce "Lokality" byla přidána stránka Vodní plochy

2008-04-17 16:36:22
- Upraven vzhled

2008-03-04 15:48:38
- Upraveno počítání přístupů (aby se připočetl přístup stačí nyní navštívit pouze dvě naše stránky)

2008-01-30 18:57:28
- Na stránce "Kniha návštěv" byl upraven způsob zobrazování příspěvků

2008-01-29 16:27:06
- Do všech fotek umístěných na našem webu bylo umístěno naše logo, kvůli nepovolenému kopírování
- Upraveno počítání on-line času v počítadle přístupů, kvůli odstranění ROBOTů (čas se přičítá pouze když jsou stránky otevírány pomocí odkazu)

2008-01-20 13:07:15
- V sekci "Proběhlé akce" a "Lokality" byly k výběru přidány náhledy fotek

2008-01-15 16:51:52
- Sloučení sekcí "Fotoalbum" a "Proběhlé akce" pod sekci "Proběhlé akce" a následné upravení jejich zobrazování
- V sekci "Lokality" upraveno zobrazování jednotlivých lokalit
- Vynulováno počítadlo návštěvnosti jednotlivých stránek, protože došlo k velkým změnám ve struktuře (Proběhlé akce, Fotoalbum, Lokality)

2008-01-05 11:48:21
- Upravení umístění reklam nahoru, aby byly "lépe na očích"

2007-09-19 00:33:59
- Přidána nová sekce "Video", kde se budou velice pomalu, ale jistě objevovat naše nová videa, u kterých se vždy budeme snažit, aby byla sestříhána

2007-08-28 11:12:08
- Do sekce "Profil" byl přidán profil nového člena: Dvořák Tomáš

2007-07-27 23:49:26
- Do sekce "Teorie" byla přidána stránka Cliff Diving

2007-07-12 20:25:38
- Na stránce "Kniha návštěv" byla odstraněna kolonka "Předmět", pro jeho údajnou zbytečnost (podle připomínek různých lidí)

2007-04-28 23:20:52
- Do sekce "Profil" byly ke každému členu teamu přidány jeho osobní rekordy
- Vynulování všech anket a jejich přeprogramování, protože podle výsledků to naznačovalo, že hlasovali pouze roboti

2007-04-06 19:11:57
- Opraveny některé chyby při zobrazování náhledů fotek

2007-03-31 21:49:03
- Spuštění stránek www.off-limits.cz

Komentáře
Napište první komentář
Show: 18x | Read: 8 min | Update: 2019-09-10 11:55:12 | Script: | Queries: 32 | Kontakty | © Dvořák Štěpán 2007 - 2019 | # # #