Extrém - Adrenalin - Outdoor - Rope Jumping - Kienova houpačka - Lezení - Slaňování - Slackline - Powerbocking - Klusking - Horolezectví - Potápění
Off-limits.cz
Extrémní sporty plné adrenalinu
Věř si a dokážeš vše!
"Smrti se nebojím - Když jsem tu já, není tu smrt, když je tu smrt, nejsem tu já." (Epikuros)
Menu
Vyhledávání
Dnes
Nové komentáře
Právě čtené články
Nejčtenější články
Anketa
Odkazy
Proběhlé akce

2019-04-19 - 2019-04-28
Běh 1000 km: Slovensko - Česko z východu na západ

Účast: Dvořák Štěpán

zobrazit fotky zpět na seznam

2019-03-03 18:35:26 | Aktualizace: 2019-04-18 07:55:35 - Dvořák Štěpán

Pokouším se přeběhnout 1000 km přes celé Slovensko a Česko z východu na západ.

https://www.off-limits.cz/url/gps

A je to tady! Další rok s novými a náročnějšími výzvami začal! Minulý rok se mi podařilo přeběhnout 666 km přes celou Českou republiku, takže letos to zkouším i se Slovenskem.

Aktuální poloha: off-limits.cz/url/gps
Harmonogram: off-limits.cz/url/harmonogram
Plánovaná trasa: off-limits.cz/url/mapa
On-line průběh: off-limits.cz/url/udalost
Mobil - běžec: 732802040
Mobil - auto: 604804549

Moji výzvu můžete podpořit na Startovači: off-limits.cz/url/podpora

O Velikonocích na Velký pátek 19. dubna v 6 hodin ráno jsem vyběhl z nejvýchodnějšího bodu Slovenska a pokouším se běžet skrz celé Slovensko přes státní hranici a skrz celé Česko až do nejzápadnějšího bodu České republiky. Celková vzdálenost bude lehce přes 1000 km a odhaduji, že to poběžím asi 8 dní i nocí. Termínově to tedy vychází na 19. - 27. dubna 2019.

Po celou dobu jsem sledovaný pomocí GPS, takže je možnost si mě kdykoli v reálném čase najít přes internet na mapě.

Mám v plánu běžet non-stop, tzn. v mém případě nepřetržitě jen s nejnutnějšími přestávkami na činnosti, které za běhu prostě dělat nejdou. V případě nutnosti do těchto zastávek zařadím i krátké asi hodinu a půl dlouhé chvilky na spaní.

Akce je otevřená všem, takže se kdokoli z vás může jakkoli zúčastnit. Buď jen sledovat přes internet, nebo můžete třeba kousek běžet, doprovázet mě na kole nebo navštívit autem. Pokud se nacházíte poblíž naplánované trasy, máte výjimečnou šanci se zúčastnit a podpořit mě v překonání mé další ultramaratonské výzvy.

Běžím nalehko, protože s sebou mám doprovodné vozidlo s posádkou, které na mě čeká vždy na domluvených místech a některé úseky se mnou jede i cyklista na kole. V týmu je otec, který má na starosti jídlo a pití a další kamarádi, kteří se budu střídat za volantem, za kamerou nebo mě budou doprovázet přímo na trati.

Pokud máte zájem pomoci mi při této výzvě, ať už na celou trasu nebo na jen kousek nebo jako řidič, cyklista, běžec nebo fotograf, tak se mi prosím ozvěte. Tato výzva je kvůli své délce logisticky hodně náročná. Čím více lidí v týmu bude, tím bude to bude pro všechny pohodlnější a šance na úspěch se zvedají.

Děkuji všem, kteří mě opět touto cestou podpoříte! Budu zde postupně přidávat aktuální informace, fotky a videa, kde se zrovna nacházím. Až mě budou docházet síly a opouštět vůle, vaše komentáře mě pomůžou pokračovat dále. Přidání neznamená, že musíte běžet, ale můžete :)

Nejedná se o žádnou komerční akci. Běžím soukromě jen sám za sebe, většinu nákladů si platím také sám a nemám z ní žádný výdělek.

Pro více informací o mně, můžete navštívit: https://dvorak-stepan.off-limits.cz

Facebook


Fotky

Fotek: 1 | Velikost: 2,17 MB

nahoru na popis zpět na seznam

1
(1 - 1 / 1)

Běh 1000 km: Slovensko - Česko z východu na západ
Běh 1000 km: Slovensko - Česko z východu na západ

1
(1 - 1 / 1)

nahoru na popis zobrazit fotky zpět na seznam
Komentáře
Napište první komentář
Show: 142x | Read: 3 hod 13 min | Update: 2018-12-08 14:45:09 | Script: | Queries: 34 | Kontakty | © Dvořák Štěpán 2007 - 2019 | # # #