Recenze
0 komentářůJste roBOT
2019-06-06 13:50:512023-01-29 17:19:43

Bójka Zone 3 Swim Buoy Dry Bag Donut

zpět na seznam

Malá, bezpečnostní, nafukovací, plavecká bójka výrazné oranžové barvy s velkým úschovným prostorem.

Rozměry bójky jsou 45x34 cm. Bójka je výrazné oranžové barvy, aby byla na otevřené vodě dobře vidět. Při nafouknutí vytvoří kruhový tvar, v jehož středu zůstane volný úschovný prostor. Ten se uzavírá klasicky rolovacím způsobem jako u vodáckých pytlů. Nafukovací ventil se nachází vzadu v horní části bójky. Vzduch se vypouští odšroubováním tohoto ventilu. Ve spodní části bójky je plochý popruh, který se nastavovacím okem připíná kolem pasu.

Bójka dle výrobce neslouží jako záchranná pomůcka, ale pouze jako výstražný prvek. Mám ale vyzkoušené, že bójka se dá pohodlně držet, a dokonce se na ní může ležet tak, že je tělo mírně nadnášeno. Pokud se správně nastaví délka popruhu, tak bójka nadnáší nebo se o ni lze dokonce zády opřít při odpočinkové svislé poloze přímo ve vodě. V tomto případě ale dost trpí uchycení popruhu na bójce.

Vnitřní přepravní prostor je tak malou bójku docela velký. Pohodlně se tam tak vlezou klíče, doklady nebo i litr pití. Pak je potřeba počítat se zvýšeným odporem při plavání. Také je dobré si uvědomit, že dostat do tohoto prostotu uprostřed vody bez možnosti se něčeho držet nebo si na něco stoupnout je dost komplikované. Téměř vždy se pak dovnitř dostane nějaká voda.

Při plavání se bójka táhne na hladině popruhem, kdy není cítit žádný odpor, a dokonce není ani vidět z pohledu plavce. Jediná nepříjemná situace nastává, když se plave ve směru silného větru. V tomto případě je totiž bójka sfoukávána dopředu k hlavě, kde komplikuje záběry rukama.

Sušení bójky je docela komplikované, protože nemá žádný otvor na okraji, ale pouze uprostřed. Ať se tedy zavěsí jakkoli, nikdy z ní všechna voda nevyteče.

Při častém používání za slunečného počasí je potřeba počítat, že výrazná barva vybledne.

Více informací

GoogleSeznam.czBingNorton Safe SearchYahooDuckDuckGoHeureka

Fotky: 1x

Bójka Zone 3 Swim Buoy Dry Bag Donut Bójka Zone 3 Swim Buoy Dry Bag Donut

zpět na seznam
0 komentářůJste roBOT
Komentáře
0 z 30 znaků
Adresa pro odpovědi
Adresa vašich stránek
Pro rychlejší formátování nejprve označte nějaký text
TAGy: Vypnuté • BBCode: Zapnuté • URL: Vypnuté
0 z 5 000 znaků • 0 z 20 řádků • 0 z 10 smajlíků • Nejdelší slovo: 0 z 50 znaků
Byl jste označen za roBOTa a máte zablokované vkládání komentářů
Kontaktujte nás, pokud si myslíte, že došlo k chybě

Napište první komentář
SiteMapDvořák Štěpán 2007 - 2024