Teorie
Důrazně varujeme před nepovoleným kopírováním. Pokud potřebujete šířit tento článek, prosíme o použití formy sdílení odkazu. V případě nejasností nás kontaktujte.
Používání těchto informací je na vlastní nebezpečí a za případné škody vzniklé jejich používáním neneseme žádnou odpovědnost.

Suspension
(věšení na háky za kůži)

Suspension (věšení na háky za kůži) Suspension (věšení na háky za kůži)

Tento rituál nazývaný Tanec slunce má svoji historii mezi indiány severní Ameriky, kteří ho na sobě vykonávali jako stvrzení své mužské síly a jeho účelem bylo otestovat nové válečníky. Indiáni věřili, že tělo je překážkou ducha, kterou když překonají tímto rituálem, dosáhnou vyšší části vědomí, která bolest ovládá. Jakmile zavěšený získá kontrolu nad svou bolestí, získá i kontrolu nad svým tělem. V dnešní době účastníci tento rituál vyhledávají z důvodů překonání vlastního strachu a vlastní bolesti, či k jakému si sebepoznání. Mnoho lidí považuje tento rituál za sebemrzačení a pouhé utrpení, avšak během celého obřadu si účastníci odehrají celou škálu nejhlubších emocí, díky čemuž jsou po skončení naplnění vnitřním klidem.

Proběhlé akce: 2x

2017-05-14 - Třebíč - Hrádek - Suspension
2014-04-19 - Třebíč - Kostelíček - Suspension
Komentáře
0 z 30 znaků
Adresa pro odpovědi
Adresa vašich stránek
Pro rychlejší formátování nejprve označte nějaký text
TAGy: Vypnuté • BBCode: Zapnuté • URL: Vypnuté
0 z 5 000 znaků • 0 z 20 řádků • 0 z 10 smajlíků • Nejdelší slovo: 0 z 50 znaků
Byl jste označen za roBOTa a máte zablokované vkládání komentářů
Kontaktujte nás, pokud si myslíte, že došlo k chybě

Napište první komentář
SiteMapDvořák Štěpán 2007 - 2024